Sri Sarvadeva Param Karuna Paramjyothi Aalaya daršan

Jaká je specialita indických chrámů?

Indické chrámy jsou postaveny na základě starověké vědy a technologie. Většina našich hinduistických chrámů je velmi starobylá. Skutečné centrum chrámu je velmi staré a nové přírůstky byly postaveny králi v průběhu staletí.

Mnoho slavných světců a mudrců sem přišlo do těchto chrámů a modlili se. Obecně se má za to, že jejich energie je uložena v těchto zdech chrámu. Miliony lidí v průběhu staletí přicházeli a modlili se sem a zažívali zázraky. Tolik rituálů provádí určitá komunita lidí po generace. Vytvořili tam zvláštní druh atmosféry a energetického pole.

Význam Aalaya Daršanu

Účelem Aalaya Daršanu je přinést naplnění v Iham a Param. Znamená to vyřešit nebo rozpustit světské a duchovní problémy.

Tyto chrámy jsou staré a miliony lidí je během stovek let navštívily a modlily se v nich. Jsou postaveny na speciálních energetických centrech, jak byla zjevena starověkým lidem.
Chrámy jsou místem, které obsahuje čisté vibrace magnetických a elektrických polí s Božskými energiemi. Za starých časů byla podlaha ve středu chrámu z dobrých vodičů těchto pozitivních energií, které umožňovaly procházet energiím chodidly do těla.

Během těchto online Aalaya Daršanů budou aktivovat vaše čakry, aby mohly absorbovat pozitivní energie a přenastavit negativní programy.

Šrí Kalki bude aktivovat čakry každý den. Poslední čakra Sahasrára bude aktivována, když navštívíte naše Punya kshetry. Každý den budete dostávat požehnání pro Iham a Param.

Nepřetržité navštěvování Aalaya Daršanů bude  neustále zlepšovat vaši kvalitu života ve všech sférách a také to povede ke zvyšování úrovně vědomí vedoucímu k holistickému vědomí.

Živý přenos: 2:30- 3:00 hod. ráno
Opakování:   8:30 -9:00 hod.
Opakování: 14:30 -15:00 hod.

Opakování: 19:30 -20:00 hod.

Na začátku jdou texty, které uveřejňujeme ve skupině.

Daršany se konají se každý den kromě neděle.

Každodenní významy daršanů jsou zveřejňovány na skupině WhatsApp. Pro připojení ke skupině nás kontaktujte a bude vám poslán připojovací kontakt. Je nutné mít předem nainstalovanou aplikaci WhatsApp.

Odkaz na YouTube pro zobrazení všech aktuálních a budoucích živých událostí
(platí i pro vysílání opakování)
https://www.youtube.com/channel/UCZKE6EXhFPuURDkPkMxryVQ/live
– nebo –
https://bit.ly/SriAmmaBhagavan-Global-Live