Sri Sarvadeva Param Karuna Paramjyothi Aalaya daršan

Význam Aalaya Darshan

Účelem Aalaya Darshan je přinést naplnění v Iham a Param.

Jaká je specialita indických chrámů?

Indické chrámy jsou postaveny na základě starověké vědy a technologie. Většina našich hinduistických chrámů je velmi starobylá. Skutečné centrum chrámu je velmi staré a nové přírůstky byly postaveny králi v průběhu staletí.

Mnoho slavných světců a mudrců sem přišlo do těchto chrámů a modlili se. Obecně se má za to, že jejich energie je uložena v těchto zdech chrámu. Miliony lidí v průběhu staletí přicházeli a modlili se sem a zažívali zázraky. Tolik rituálů provádí určitá komunita lidí po generace. Vytvořili tam zvláštní druh atmosféry a energetického pole.

Co se stane, když navštívíte Aalaya Darshans online

V chrámech vidíme boží modly. Někdy najdeme 4 ruce, 6 rukou nebo 8 rukou. Je třeba to brát metaforicky, ne doslova. Je to tedy spíše symbol.

Naše nevědomí těmto modlám a symbolům rozumí, protože je to všechno uloženo v lidském nevědomí.

Aalaya Darshan byste mohli navštěvovat kvůli zdraví, bohatství, vztahům, úspěchu atd. člověk se musí neustále dívat na modlu a slyšet zpěvy, které poselství odchází do nevědomí. Jakmile vstoupí do nevědomí, celý proces se dá do pohybu a díky milosti Sri Paramjyothi se vám začnou dít věci.

Pět smyslů těla se aktivuje, pokud je pozitivní energie uvnitř chrámu správně absorbována. Smysly lidského těla jsou zrak, sluch, chuť, hmat a čich.

Během těchto online Aalaya Darshanů se aktivuje pět smyslů člověka, které jsou schopny absorbovat pozitivní energie, nastavit jeho negativní programy a vést k naplnění.

Aalaya Daršany se pokaždé konají s jiným záměrem

čas konání  8.20 – 8.40 hod.
(Opakování 14.30 – 15.00 hod.)

Konají se každý den kromě neděle.

Odkaz na YouTube pro zobrazení všech aktuálních a budoucích živých událostí
(platí i pro vysíelání repríz)
https://www.youtube.com/channel/UCZKE6EXhFPuURDkPkMxryVQ/live
– nebo –
https://bit.ly/SriAmmaBhagavan-Global-Live