Navagraha Homa

(ohňový rituál, homa na odstranění negativních vlivů postavení planet v horoskopu České a Slovenské republiky)

 

Milí přátelé,

zveme vás, aby jsme společně udělali sbírku na Homu pro Českou republiku. Společným úsilím se takto můžeme podílet na transformaci naší krajiny. Přesný datum Navagraha homy bude upřesněný z Indie.

 

Otázka: Říká se, že osud nemůže být změněn, že náš život závisí na pozicích planet. Jak pomáhá člověku změnit jeho život především Navagraha Homa (ohňový rituál devíti planet)?

Sri Bhagavan: Cokoli může být změněno. Univerzum je proces. Každou chvíli se mění. Vaše tělo je proces, který se každou chvíli mění. Vaše tělo, vaše myšlenky, vaše vědomí – všechno se každou chvíli mění. Neexistuje nic, jen změna. Změna je podstatou/esencí života. Můžete změnit cokoliv. Samozřejmě osud je tady, ale může být změněn. To je první věc. Planety ovlivňují lidský život, neboť působí na váš nervový systém, působí na váš mozek a mohou změnit směr vašeho života. Ale každopádně Havany (Havany také znamenají Homy = ohňové rituály) mohou negovat jakékoli negativní účinky a dopady konkrétních planet. Takhle to funguje.

 

NAVAGRAHA HOMA

Tuto Navagraha Homu povedou Dasové v Satyaloce v Indii. Sri Bhagavan o Navagraha home:

Graha (nebo planeta) je kosmický činitel ovlivňující lidské bytosti na zemi a Navagrahy představují devět hlavních činitelů, které nás ovlivňují. V podstatě jsou tyto Navagrahy považovány za zhmotnění dohody, kterou jsme učinili s naším Božstvím. Tím, že vytvářejí události a situace v našem životě, plní Navagrahy naši dohodu v našem životě. Navagraha Havan se dělá na uklidnění a usmíření těchto devíti kosmických vlivů s cílem pomoci a usnadnit Milosti v našem životě naplnit naše touhy a přinést Prosperitu, Zdraví a Úspěch. Tyto Navagrahy ovlivňují náš život na základě našeho data narození, znamení zvěrokruhu. A každá graha je také zodpovědná za pomoc při různých profesích, podnikání a uzdravení různých onemocnění.

Surya Graha Havan (Slunce – úspěch)

Chandra Graha Havan (Měsíc – dobré zdraví)

Angaraka (kuja) Graha Havan (Mars – prosperita a bohatství)

Buddha Graha Havan (Merkur – poznání)

Guru Graha Havan (Jupiter – vzdělání)

Shukra Graha Havan (Venuše – umění, hudba)

Shani Graha Havan (Saturn – disciplína a vytrvalost)

Rahu Graha Havan (Rahu – dává prosperitu)

Kethu Graha Homa (Ketu – činí život silnějším)

 

Pomozme posunout vědomí Česka a Slovenska do vědomí prosperity a růstu. Do vědomí, kdy spolupráce a krásné vztahy se stanou samozřejmostí.

Pro účast a dobrovolný příspěvek na homu napište do emailu prihlasky.czsk@gmail.com ( v emailu zadejte Kód země: CZ nebo SK), nebo kontaktujte  další spoluorganizátory.

Prostřednictvím spoluorganizátorů, nebo na základě emailu, Vám budou zaslány informace o platbě dobrovolného příspěvku.

Přesný termín homy bude zveřejněn, jakmile bude k dispozici z Indie.