☀️ HLUBOKÝ SPIRITUÁLNÍ TRANSFORMAČNÍ KURZ

3-DENNÍ KURZ – ONLINE

PROBUZENÍ  DO ZLATÉHO VĚKU
🔸 Termín nového kurzu,

19.-21.5. 2023

Vydejte se na fantastickou 3-denní cestu vedenou Avatary Sri Ammou Bhagavanom, zúčastníte se transformačních procesů, které vás zavedou do vyššího stavu vědomí.

TEĎ VÍC NEŽ KDYKOLIV, VÁM TYTO 3 DNY MOHOU POMOCI VE VAŠEM VNITŘNÍM RŮSTU.

Transformační procesy, které zažijete, jsou nyní tak silné, že přinášejí mimořádné změny ve vašem vědomí! Právě to se stalo mnoha lidem, kteří se zúčastnili předchozích kurzů.

Budeme vedeni k tomu, abychom si uvědomili minulost a pustili to, co už nefunguje pro přítomnost. Podíváme se hluboko do našich životů, abychom zachytili vše, co se v nás děje, a tak se připravili na hlubokou neurobiologickou změnu, která nastane interakcí s vyšším vědomím Sri AmmyBhagavana.

Tento kurz, kterého se již mnozí z vás účastnili a měli z něj velký prospěch, byl nyní posunut na vyšší úroveň intenzity našimi milovanými učiteli Sri Ammou Bhagavanem.

Vaše nevědomá mysl bude přestavěna tak, aby vám umožnila realizovat se v externím světě, abyste se stali přínosem pro lidi kolem vás. Budete nejen běžet s božským vědomím, které vám pomůže přinést do vašeho života to, po čem toužíte, ale také se ocitnete v dokonalém prostoru na pomoc druhým.

Všichni víme, že lidstvo se nachází ve vážném krizovém období a je zde velká potřeba, aby jednotlivci na vyšší úrovni vědomí pozitivně přispěli v tomto obtížném období přechodu – každý si může najít svůj vlastní způsob služby.

☀️ V TOMTO KURZE ZÍSKÁTE:

♦️Trvalou neurobiologickou změnu, která funguje jako vědomí probuzení.
♦️ Učení a hluboké transformační procesy, které aktivují naši vnitřní moudrost.
♦️ Iniciaci do Meditace štěstí.

Pokud cítíte volání účastnit se, pokud cítíte spojení se Sri Ammou Bhagavanem nebo pokud cítíte, že máte své vlastní spojení s Božstvím, s Duchem, s Univerzem, s Abstraktním, toto je kurz pro vás.

Jste vítáni se připojit!

Více informací po registraci na email: prihlasky.czsk@gmail.com nebo pište na whatsapp/telegram: +421944327556 ​​(Celia)

Vítejte na této fantastické a vzrušující cestě!

Celia, organizátor pro ČR a SR.